Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka, ul. Malicka

Malicka, Malice, Blachownia, śląskie

  • 184 000 zł
  • 1 685 m²
  • 109,20 zł/m²

Zdjęcie

Iwona Gola

Skontaktuj się

Działka, ul. Malicka

Malicka, Malice, Blachownia, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

184 000 zł

1 685 m²

109,20 zł/m²

Działka, ul. Malicka

Zaktualizowane: 15 maja 2026

184 000 zł 1 685 m² 109,20 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 184 000 zł (109,20 zł/m²)
  • Działka: 1 685 m²

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż ustawna DZIAŁKA o powierzchni 1 685 m² , położona w Blachowni przy ul. Malickiej.
Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt, co czyni ją idealną pod zabudowę jednorodzinną lub niewielką inwestycję.

Działka znajduje się w sąsiedztwie luźnej zabudowy domów jednorodzinnych oraz terenów zielonych co zapewnia ciszę, przestrzeń i komfort, a jednocześnie bardzo dobrą dostępność komunikacyjną. (...)

Agent

Iwona Gola

515 516...

515 516 177

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwona Gola

515 516...

515 516 177

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: